COŞKUN ERGÜL / Ankara – Kurtulmuş dün ilk olarak DEM Parti Eş Genel Başkanları Tülay Hatımoğulları Oruç ve Tuncer Bakırhan ile görüştü. Ardından SP Grup Başkanı Selçuk Özdağ ve İYİ Parti Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu ile bir araya geldi. Kurtulmuş, “Diğer siyasi partilerle de görüşmeleri tamamladıktan sonra usul belirleyerek, muhtemelen önümüzdeki ekim ayı gibi, bu işin muhtevasına ilişkin tartışmalara başlanabileceğini görüyorum. Siyaset, diyalog içerisinde çözüm üretme yeridir” dedi.
Related Posts
Abdullah Avcı’dan özeleştiri: ‘Yumuşak bir takımız’
Süper Lig’in 32. haftasında kendi sahasında ağırladığı Sivasspor’a 1-0 mağlup olan Trabzonspor’da teknik direktör Abdullah Avcı, maçın ardından görüşlerini aktardı. Avcı, “İkinci yarıda duygularımız karıştı. Kaybettik. Yumuşak bir takımız, daha sert olmamız gerekiyor” ifadelerini kullandı.
Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin Mahalle Muhtarlarıyla Buluştu
Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, ilçede yeni dönemde görev yapacak mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek yemek programı düzenledi. Başkan Yetişkin, muhtarlarla koordineli bir şekilde çalışacaklarını ve ilçedeki sorunları birlikte çözeceklerini belirtti.
Eskişehir’de Ana Su Borusu Patladı, Çevre Yolu Su Altında
Eskişehir’de ana su dağıtım borusunun patlaması sonucunda çevre yolunu su basarken, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ESKİ) tarafından arızayla ilgili onarım çalışmalarının sürdüğü açıklandı.